רצפות זכוכית

רצפות זכוכית מרהיבות

כיום בעידן בו הכל אפשרי, טוב לדעת שגם הרצפה עליה אנו דורכים מאפשרת משחק, מאפשרת ליצור אפקט הפתעה מרשים שמושך הרבה עניין וההערכה. מכאן שטוב לדעת שמלבד שלל אריחים מחומרים שונים, (למשל עץ, קרמיקה או אבן), גם ניתן לבחור בחומר הזכוכית עבר ריצוף, ולהשיג בעזרתו מראה שאין שני לו.

כאשר בוחרים להתקין רצפות זכוכית, זוכים לאפקט מרשים, יוקרתי ומודרני, ולו כי מצד אחד הולכים על משטח יציב, אך מצד שני ההרגשה היא מעט מרחפת, כאשר הגבולות בין למטה ללמעלה מטשטשים. כמו כן מדובר בהזדמנות לשלב בין העיצוב שנמצא מתחת לבין העיצוב שנמצא מעל, וכאן ניתן לפגוש אינספור אופציות מרשימות.
 

רצפות זכוכית בטיחותיות במיוחד

אם עד לפני כמה שנים בקושי ניתן היה למצוא רצפות זכוכית, ואם פגשתם בהן, אז רק במקומות יוקרתיים כגון מוזיאונים או מלונות פאר, הרי שכיום ניתן למצוא אותן בבתים פרטיים מעוצבים- בתים שמבקשים להשקיע בעיצוב מזווית מעט שונה. כמו כן זה המקום לציין שאין צורך לחשוש לגבי בטיחות, ולו כי אין קשר בין הזכוכית הרגילה לה אנו רגילים, לבין החומר שמרכיב רצפות שכאלו, אלא במקרה זה מדובר בזכוכית בטחון מחוסמת שעשויה ממספר שכבות שמחוברות ע”י יריעות הדבקה ייעודיות. מכאן שמשטח הזכוכית מתוכנן להחזיק עומסים כבדים ואינו נופל מחומר עמיד כגון מבטון. כמו כן, חשוב לציין שכאשר פונים אל חברה מקצועית- ניתן לסמוך עליה שתספק עבור מבנים ציבוריים בדיקות מטעם מכון התקנים.

הצעה עיצובית עבור רצפות זכוכית

כאשר בוחרים להתקין רצפת זכוכית, שווה לשקול להשלים אותה עם מדרגות עשויות מזכוכית, ולו על מנת ליצור מראה נקי, מרחף ושלם. כמו כן, ניתן לשלב מעקה זכוכית ואף גוף תאורה שעשוי מאותו החומר. באופן שכזה ניתן ליצור מראה אקסקלוסיבי ייחודי, מראה אלגנטי ומפעים שלא ניתן למצוא לו מתחרים- הן מבחינת התחושה שכלל העיצוב מייצר, והן מבחינת חווית ההליכה במתחם שקוף שכזה. מכאן שאם מבקשים לעצב את העסק, או את הבית הפרטי באופן מרשים במיוחד- מומלץ לשקול אופציה שכזו.

מיקומים בהם מומלץ להתקין רצפות זכוכית

חשוב להבין שהמיקום בו בוחרים לרצף רצפה שכזו הנו קריטי מבחינה עיצובית. כך למשל מומלץ לרצף רצפת זכוכית חדר שנמצא מעל גינה, מומלץ לרצף רצפת זכוכית מסדרון שנמצא מעל מבואת כניסה, מומלץ לרצף רצפת זכוכית שביל שממוקם מעל אקווריום גדול, מומלץ לרצף רצפת זכוכית רצפה שמכסה בריכת שחייה, מומלץ לרצף רצפת זכוכית מרפסת שיושבת מעל גינה ועוד.
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר