קיר זכוכית למקלחת

איך לעצב את חדר המקלחת עם קירות זכוכית?


קיר זכוכית למקלחת יכול לשמש כמחיצה לשמירה על פרטיות או כתוספת לעיצוב של חדר המקלחת. כיום, ניתן לייצר קירות מזכוכית בעיצובים מרהיבים ובצבעים מגוונים על מנת להעניק לכל חדר מקלחת את העיצוב הייחודי שלו. אנחנו בחברת אוריון גלאס מביאים לכם את שיא הטכנולוגיה של עיצוב בזכוכית עם ציוד מתקדם ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום. יכולות הייצור שלנו מאפשרות לכם להזמין כל עיצוב שתרצו לקיר המקלחת באמצעות זכוכית באיכות גבוהה מאוד.

קירות זכוכית איכותיים למקלחונים


מלבד שמירה על פרטיות ושימוש עיצובי לחדר המקלחת, קיר זכוכית לאמבטיה יכול לשמש גם כקיר למקלחון למניעת מעבר מים לרצפת המקלחת. באמצעות השימוש בקיר זכוכית לאמבטיה במקלחון שלכם, אתם יכולים לשמור על חדר המקלחת יבש, להפחית את הסיכוי לעובש בקירות ולאפשר לבני הבית לעשות מקלחת נעימה יותר בימי החורף הקרים. אנחנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר לייצור זכוכית על מנת לעצב עבורכם קיר איכותי וחזק שישמש אתכם לשנים רבות קדימה.

מה המחיר של ייצור ועיצוב קירות זכוכית לחדרי מקלחת?


קיבלתם החלטה להזמין קיר עשוי מזכוכית לחדר מקלחת? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד? זה הרגע ליצור איתנו קשר ולהזמין את העיצוב המתאים ביותר לחדר המקלחת שלכם. הצוות המקצועי שלנו בחברת אוריון גלאס יגיע עד לבית שלכם ויתכנן עבורכם את הקיר מזכוכית בעיצוב מותאם אישית לצרכים שלכם. אנחנו מייצרים ומתקינים קירות זכוכית איכותיים ביותר על פי כל תקנות הבטיחות המחמירות בכדי לשמור על הבטיחות שלכם ושל בני הבית בכל שימוש בחדר המקלחת. העיצוב שאנחנו מספקים לכם נבחר על ידכם בפגישה הראשונה שלנו אצלכם בבית.

הזמנת קיר זכוכית למקלחת של חברת אוריון גלאס


לתיאום פגישה עם הצוות שלנו בחברת אוריון גלאס לתכנון קיר זכוכית למקלחת, צרו איתנו קשר עכשיו ונציג החברה יתאם עבורכם יום ושעה הנוחים לכם ביותר. אנחנו נתכנן עבורכם את קיר הזכוכית בהתאם לגודל חדר המקלחת ובהתאם לעיצוב הנבחר שלכם. ברגע שבחרתם בצוות שלנו בחברת אוריון גלאס, תדעו שבחרתם באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הזכוכית שיספקו לכם שירות אישי ברמה גבוהה והכל במחיר אטרקטיבי ללא תחרות.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר