קיר זכוכית לטלויזיה

איך מתקינים קיר זכוכית מאחורי הטלוויזיה?


אם יצא לכם לראות בבתים של חברים שלכם קיר זכוכית לטלויזיה והתלהבתם מהעיצוב, כדאי שתדעו שזהו אחד מעיצובי הפנים הפופולריים ביותר בישראל. מעצבי ומעצבות פנים כיום מציעים ללקוחות שלהם את קירות הזכוכית האיכותיים שלנו לעיצוב הקיר מאחורי הטלוויזיה בבית. אנחנו בחברת אוריון גלאס מייצרים חיפויי זכוכית באיכות גבוהה לכל גדלי הטלוויזיה הקיימים היום ומסוגלים לעצב עבורכם כל סלון בצורה מרהיבה ומיוחדת. העיצובים שלנו הם מותאמים אישית וניתן להזמין גם זכוכיות בצבעים שונים ובעיצובים מודרניים לכל קיר ולכל חדר בבית.

למה כדאי להתקין קיר זכוכית מאחורי הטלוויזיה?


קיר הזכוכית מאחורי הטלוויזיה יוצר מעין מראה המשקפת את הנראה בצד השני של החדר. בצורה זו, נוצרת מעין אשליה שחלל החדר גדול הרבה יותר מגודלו המקורי. השיטה הזו של שימוש בקירות מחופים בזכוכית מגיע מבתי מלון ודירות יוקרה וכיום ניתן לראות את השיטה העיצובית הזו גם בדירות קטנות ובבתים פרטיים באיזורים נרחבים בארץ. אנחנו בחברת אוריון גלאס נחשבים לחלוצים בתחום בעיצוב חיפויי זכוכית לקירות הטלוויזיה עם מגוון רחב של עיצובים חדישים וייחודיים.

מה המחירים של חיפויי הזכוכית לקיר הטלוויזיה?


אם אתם רוצים להזמין חיפוי זכוכית עבורכם או עבור לקוח שלכם, אנחנו בחברת אוריון גלאס הכתובת שלכם. הצוות המקצועי שלנו בחברה מייצר חיפוי זכוכית לטלויזיה במגוון עיצובים מהממים ויכול לעצב עבורכם קיר טלוויזיה על פי עיצוב בסגנון האישי שלכם. אנחנו יכולים לספק לכם מחירים משתלמים במיוחד לחיפוי זכוכית לטלויזיה על ידי ייצור של כמויות גדולות של חומר גלם לזכוכית. המחיר לכל חיפוי מזכוכית המיועד לקיר הטלויזיה, תלוי בכמות חומר הגלם הנדרשת ובעיצוב המועדף עליכם. אנחנו מספקים לכם את המחיר המותאם לתקציב שהגדרתם מראש.

קיר זכוכית לטלויזיה של חברת אוריון גלאס


מעוניינים להתקין קיר זכוכית לטלויזיה אצלכם בבית? רוצים להציע ללקוח שלכם קיר איכותי מזכוכית לעיצוב הקיר בסלון? לצוות שלנו בחברת אוריון גלאס יש את הפתרון בשבילכם! צרו איתנו קשר עכשיו באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר, או התקשרו אלינו ישירות דרך מספר הטלפון באתר ואנחנו נעצב עבורכם קיר זכוכית באיכות גבוהה מאוד בכל עיצוב שתבחרו.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר