קירות עכביש וגגונים

לזכוכית ישנם יתרונות ואיכויות רבים שהפכו אותה לחומר מרכזי מאוד בבניה ומוצאים לו עם הזמן עוד ועוד שימושים. האלגנטיות, הניקיון וגם החוזק של הזכוכית הפכו את קירות המסך, שטכניקה אחת לבנייתם היא קירות עכביש, להיות פופולאריים מאוד במבנים שונים, בעיקר מבנים במגזר העסקי והציבורי. אל קיר עכביש  או קיר מסך שבנוי בטכניקה אחרת מצרפים במקרים רבים גגון זכוכית המשלים את התמונה ומאפשר מצד אחד הצללה והגנה מפני גשם בחזית המבנה ומצד שני שמירה על מראה אלגנטי ונקי.
 

מגוון סוגים של קירות עכביש

עם המבנה הכללי של קירות העכביש: פרופילי אלומיניום ולוחות זכוכית ביניהם ניתן "לשחק" מבחינת גדלי הלוחות וכמותם, מבנה הקיר, לוחות זכוכית בצורות שונות, החל ממלבנים לכל אורך הקיר דרך ריבועים קטנים ועד משולשים.

גם עובי הפרופילים יכול להשתנות. ישנם קירות בהם לאלומיניום ישנו חלק דקורטיבי והוא משתלב עם הזכוכית מבחינה עיצובית וישנם כאלה בהם לאלומיניום ישנו חלק פונקציונלי בלבד. כך גם מבחינת הזכוכית: הזכוכית יכולה להיות שקופה או חלבית, יכולה להיות צבועה  או חלקה. 

מחפשים ליצור שינוי בקיר המבנה? ליהנות מתאורה טבעית מבלי לפגוע באוורור? אנו באוריון גלאס מציעים קירות עכביש וגגונים המותקנים בצורה יסודית ומקצועית.
 

במה שונה קיר עכביש מקיר רגיל

קירות עכביש, וקירות מסך בכלל, הם מעטפת חיצונית למבנה המחוברת אל קיר הבניין המקורי באמצעות אלמנטים שונים. קירות עכביש מורכבים מאלמנטים של אלומיניום היוצרים את מראה רשת העכביש וביניהם ישנם לוחות זכוכית וכן אלמנטים האחראים על הצללה. באמצעות אלמנטים להצללה, קירות עכביש מתחברים עם בניה ירוקה. הם מאפשרים אוורור אופטימלי מבלי לפגוע בכמות האור הנכנסת למבנה. הזכוכית היא חומר דק וקל אך עם זאת חזק ועמיד בפני תנאי מזג אויר משתנים. כך גם האלומיניום ממנו בנויים הפרופילים. 

למה יש לשים לב בהקמת קיר עכביש?

בהקמת קיר עכביש יש לקחת בחשבון את משקל הקיר ומשקל פרופילי האלומיניום. יש לוודא שהקיר יספוג עומסים כמו עומסי רוח וגם יהיה עמיד מספיק בפני רעידות אדמה. יש לבדוק שדרך הקיר נכנסת כמות מספיקה של אור אך שכניסתו לא יוצרת חום בתוך המבנה, כפי שיוצרים קירות של חממה.
מעקות זכוכית
מעקות זכוכית, מעקות מנטים, מעקות עמודונים,
מעקות שתולים, מעקות ציבורי
 
חיפויי זכוכית
חיפויים ייחודיים בהתאמה אישית

 
 
ויטרינות ומחיצות זכוכית
דלתות מיוחדות, מחיצות בעיצוב מודרני
 
 
מקלחונים ומראות
חדרי רחלה, מראות ועוד...
 
קירות עכביש וגוונים
קירות בעיצוב מיוחד,
גגונים פרקטים ומעוצבים
 
פרוייקטים
משרדים, מרכז חורב, פיר מעלית מעוצב, סמגל מטבחים,
בתים פרטיים, קירות מסך עכבישים ועוד...
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר