מתעניינים מעקות זכוכית

מתעניינים מעקות זכוכית, כמה טיפים

תהליכי שיפוץ ובנייה בעידן של ימינו שונים מאלו שהתקיימו בעבר. לצד העיצובים המודרניים והחדשניים נמצא שימוש בחומרי גלם חדשים המקנים מראה מעודכן ואפנתי הרבה יותר. אחד מהחיפויים הנפוצים ביותר המשמשים לחיפוי קירות ומעקות הנו הזכוכית.

משפצים? מתכננים מראה חדש לבית או למשרד? השימוש במעקות זכוכית הולך וגובר עם השנים וניתן לראות זאת היטב בבתים במיוחד על גבי מטבחים רבים ומשרדים בכל רחבי הארץ. השימוש במעקות זכוכית מאפשר תחזוקה קלה מבחינת ניקיון אך גם עולם בלתי מוגבל של שימוש בצבעים ואופציות ללא הגבלה. דלתות זכוכית למשל, בנוסף למעקות וחיפויים זוכות למראה אסתטי מודרני ומעוצב להפליא לכן אין זה פלא שהשימוש בזכוכית הולך והופך לנפוץ במיוחד. השימוש בזכוכית מאפשר מגע חלק בכל גוון או צבע שתרצו בהתאמה מלאה לבית וכמובן מקנה מראה יוקרתי שאין עליו עוררין.
 

מעקות זכוכית? רק בחברת “אוריון גלאס”

מעקות וחיפויי זכוכית הנם תחום ההתמחות הגדול של חברת אוריון גלאס המובילה בתחום עבודות זכוכית באזור המרכז בפרט ובישראל בכלל. חברת אוריון גלאס מייצרת מעקות זכוכית סטנדרטיים מעוגנים על ידי עמודי ברזל, מעקות שתולים בבטון, מעקות זכוכית משולבות עבודת נפחות אמנותית במיוחד, מעקות זכוכית מכופפות, מעקות מנט ועוד סוגים רבים. בנוסף גם אנו עוסקים בייצור מדרכים, התזת חול על זכוכית, הדפסים קראמיים, מקלחוני זכוכית, חיפויי קירות לבתים, למטבחים ועוד. אנו נגשים עבורכם כל חלום בזכוכית ונקנה לבית או למשרד שלכם את המראה היוקרתי האלגנטי והאופנתי שברצונכם לקבל.

כל זאת תוך אחריות מלאה בביצוע העבודה ותוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות ללא פשרות. הצוות המיומן והמקצועי שלנו ערוך לביצוע עבודות אלה בכל הארץ לפי דרישה והתאמה מדויקת לרצון הלקוח עד לשביעות רצונו המלאה. ניתן להתרשם באתר ממגוון עבודות הזכוכית שביצענו בהצלחה לאורך השנים וכמובן שאנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולייעץ לכם על עבודת הזכוכית המתאימה והנכונה ביותר מבחינתכם. צרו קשר  בטלפון : 1700-50-20-60 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם במקצועיות ואמינות המאפיינות את עבודתנו לאורך השנים.
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר