מקלחוני זכוכית

מקלחוני זכוכית איכותיים ומעוצבים

מקלחוני זכוכית היא אינה המצאה חדשה אלא תופעה ההולכת ומתגברת. לוח הזמנים הצפוף של האנשים ביום יום שלהם והאקלים בישראל הופכים את המקלחונים לפתרון אידיאלי מבחינת זמינות המקלחת. אנשים הפסיקו לרחוץ באמבטיות קצף מפנקות והדרישה למשהו זריז הולכת ועולה. הפתרון של מקלחון הוא אידיאלי לא רק מבחינת הזמן הלחוץ ביום יום וחסכון המים שנדרש בארצנו, הוא אידיאלי גם מבחינת ניצול המקום העומד לרשותנו בבית ואפילו במשרד.

ניתן למצוא מקלחונים במגוון עשיר מאד של וריאציות החל מקיטים המיובאים מהמזרח ועד למקלחוני זכוכית מעוצבים וחתוכים במדויק למידות הקירות בבית הלקוח. ומוגנים ע”י ציפוי למניעת הדבקות האבנית. גם כאן כמו בכל רכישה אחרת חשוב לדעת מראש מה התקציב העומד לרשותכם, ומה הדרישות שלכם מעבר לפונקציונאליות של המקלחון. ניתן למצוא את הקיטים המוכנים החל ממחיר של כמה מאות שקלים ומשם להגיע למקלחונים שמחירם נעמד בכמה אלפים.
 

מיקום המקלחון וגודלו:

חשוב לבחור בצורה נכונה את מיקום המקלחון ואת גודלו, שכן מקלחון שיהיה קטן מידי יצור אי נוחות למשתמש ואילו אחד שיהיה גדול מידי יוכל להקשות את השימוש היום יומי בחדר הרחצה ויגביל את התנועה בו. לכן יש להתחשב במשתנים רבים ולפעמים כדי להתייעץ באיש מקצוע מנוסה שיעלה בעיות או תקלות העלולות להיווצר, כאלו שהלקוח הרגיל לא יחשוב עליהם כלל. חשוב לזכור! זכוכיות המקלחון חייבות להיות מחוסמות, שכן במקרה של שבר זכוכית מחוסמת תתפורר לרסיסים קטנים ואילו זכוכית שאינה מחוסמת תתנפץ לשברים גדולים היכולים לסכן את בטיחותם של המשתמשים.

בקשו תו תקן ישראלי על ייצור הזכוכית! על דלתות המקלחון להיות בעלות יכולת לבצע פתיחה מלאה כלפי חוץ (ישנם מקלחונים הנפתחים פנימה בלבד). הסיבה היא בטיחותית כמובן, והיא הגשת עזרה ראשונה למשתמש במקלחון בשעת צורך. עכשיו מה שנשאר לאחר שהכול כמעט ידוע הוא לחשוב על זה עם איזה מקלחת טובה! שי ירושלמי – אוריון גלאס.
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר