מקלחונים מזכוכית


העיצוב בבית זה משהו חשוב מאוד כדי להנות עוד יותר מאווירת הבית, זה כמו אומנות בבית. להרכיב זכוכית בבית זה הדבר המודרני שבא עם מלא יתרונות. עדיין צריך לבחור טוב את הזכוכית שרוכשים, יש מלא שיטות להרכבת זכוכית ויצורם. כל שיטה מותאמת לשימוש במיוחד שלה. לבחירת מקלוחנים מזכוכית זה לא רק זכוכית, הזכוכית צריכה לעמוד במיים, חום, רטיבות ועוד ולשמור על האספקטים שלה בלי התפשרות ולחיים. אצל אוריון גלאס אתה תמצא את כל סוגי הזכוכית לכל שימוש שתצטרך, מבחר שאין כמונו בשוק, עם שיטת יצור יחודית שמאז דורות לשמור על איכות זכוכית יחידה בארץ שלא מתפשרת ושומרת על עצמה.

עם המראה שלה והשקיפות שלה בלי להתחלף. אוריון גלאס הרכיבה זכוכיות בכל מקום בארץ בבניינים. גם מקלוחנים לפי מידה, כך עם איכות ומוצר שהפך למותג בשוק. מקלחונים מזכוכית שהם מקלוחנים לפי מידה עומדים בהרבה דברים, ואפשר להסיג הזכוכית בכמה תנאים. כולל מידת השקיפות ועוד. והיא צריכה לעמוד בתנאים ולא לשנות האספקטים שלה אלה. 
 

זה לא רק מקלוחנים מזכוכית, זה גם מקלוחנים מעוצבים. כך שתקבל המראה כולו, כך גם קבלת היתרונות של הזכוכית וגם קבלת עיצוב, שתיים באחד. זה מה שמייחד הזכוכית, שאפשר לקבל מלא דברים מתוך אותו מוצר, בגלל זה זה הדבר המודרני.  כך שגם הזכוכית שבשביל מקלחנים מזכוכית תשאר עמידה בלי להשתנות, בשביל לשמור על מלקחנים מעוצבים בצורה שלה, כך עם בחירה נכונה שומרים על העיצוב והאיכות והתנאים של הזכוכית לתמיד. 
 
אצל אוריון גלאס, תמצא כל סוגי הזכוכית לכל המצבים, עם התנאים הכי טובים שיש, גם בכל השוק. בשביל קבלת מקלחנים מזכוכית וגם מקלחנים מעוצבים לאמבטיה בצורה ועיצוב אחיד שלא תמצא בשום מקום, אם איכות זכוכית יחידה בשוק, אצל אוריון גלאס זה ההתמחות שלהם מאז דורות. מקלחנים מזכוכית זה נותן מקלחון יפה מאוד עם מראה יחודי, וגם מקלחנים מעוצבים לאמבטיה תקבל עוד יותר, זה יהיה מראה שאין עליו. גם עיצוב וגם מחצית וגם מראה הזכוכית עצמו שזה היופי בעצמו. 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר