מקלחונים זכוכית


להרכיב מקלחונים זכוכית זה נותן מראה אחיד ומיוחד עם הרבה יתרונות, אתה גם יכול לעצב אותו איך שתרצה, גם לשלוט במידת השקיפות שלו ועוד, כדי לקבל מראה יחודי, פתוח ומאורר. אפשר לקבל זכוכית מעוצבת כך שתקבל גם מראה יותר יפה. בשביל להרכיב מקלחונים זכוכית גם אם מקלחון שקוף, צריך זכוכית שעמידה בכל המצבים ששומרת על עצמה ולא מתחלפת במידת השקיפות או מתפשרת עם הזמן.

אוריון גלאס מייצרת ומרכיבה זכוכיות בכל התחומים מאז דורות. זה לא רק זכוכית, זה מותג, אצלם תמצא כל הסוגים של הזכוכית לכל הצרכים, שמיוצר בדרכים הכי טובות, שמתאימות לכל המצבים, עם מבחר סוגים ועצובים לכל צרכיך. להרכיב מקלחונים זכוכית כך שיחזיק עם כל המצבים בכל המקרים, כדי שיהיה עמיד ברטיבות, מים החום ועוד. עם מקלחונים שקוף תקבל מראה פתוח מאורר ומיוחד. 
 
 

להרכיב מקלחנים זכוכית בבית נותן לך הרבה יתרונות, כמו אור, מראה פתוח, וגם אפשר לשלב עם זה עיצובים בתוך הזכוכית עצמה, כך שזה גם עוד דבר שמייחד מקלחוני זכוכית, אתה מקבל הרבה יתרונות, ויוכל לשלב הרבה דברים בתוך אותה הזכוכית, רמת הבהירות, השקיפות ועוד. ברגע שבחרת מקלחוני זכוכית לבית, צריך לבחור מאיפה להרכיב , כי צריך להחליט טוב מאיפה מסיגים מקלוחנים זכוכית, כך שזה דבר צריך להחזיק מעמד, וגם למצא מאיפה אפשר למצא זכוכית שמושלבת עם עיצוב. 
 
אוריון גלאס מייצרת, מעצבת ומרכיבה זכוכיות מאז דורות, אצלם אתה תמצא הזכוכית הכי טובה בשוק, בעיצובים הכי יחדויים שתמצא, גם באפשריותך להסיג מקלחונים בהתאמה אישית. כך שאתה יכול לתאם כל הצרכים שלך מכל הבחינות של מקלחונים זכוכית, כמו רמת בהירות, עיצוב, מידות ועוד. למצא ציורים ועיצובים מיוחדים בשביל לשלב אותם עם מקלחונים בהתאמה אישית זה נותן מראה יחודי עד הסוף שאתה תקבל עם מוצר עמיד שיחזיק לחיים בלי התפשרות. דפקה במקלחת ששם יש הרבה תנאים שיכולים להשפיע על מקלחונים מזכוכית. 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר