מקלחונים ומראות

​​ ​
חדרי רחצה
 
מראות
 
 
חדר האמבטיה נחשב בעיני רבים למקדש של הבית ולא במקרה. חדר האמבטיה נותן לנו אפשרות להתנתק מהיומיום ולקחת כמה רגעים לעצמנו. אם בעבר חדר האמבטיה היה פונקציונלי מאוד, היום ישנה חשיבה רבה על העיצוב. הזכוכית נכנסה גם אל חדרי האמבטיה ואפשרה לעצב אותם בסגנון מודרני: מקלחונים מודרניים עשויים דלתות זכוכית במקום הוילון שהולך ונעלם. המראות גדלו משמעותית והפכו ממראה קטנה יחסית לקיר מראה ממש. 
 

מקלחונים ומראות - רק בחברה מקצועית

מקלחונים ומראות חייבים להיות עשויים זכוכית איכותית. הזכוכית חייבת להיות מחוסמת בגלל שינויי טמפרטורה בחדר האמבטיה, בין אם מחום המים והאדים ובין אם מהתנור המחמם את החדר.

הזכוכית צריכה להיות בעובי התואם את הגודל, מעוגנת היטב במקלחון באמצעות מסגור מתאים וכמובן מותקנת בצורה מקצועית ויסודית.

מעוניינים בשינוי בחדר האמבטיה? הילדים גדלו ועברו מרחצה באמבטיה למקלחת? אנו באוריון גלאס מציעים מגוון מקלחונים המותאמים לתנאי השטח וכן מגוון מראות, ממראות סטנדרטיות ועד חיפויי קיר שלמים.

 
 

יתרונות המקלחונים

יותר ויותר אנשים מחליפים עם הזמן את האמבטיות במקלחונים, בעיקר מקלחוני זכוכית ממספר סיבות:
  • מתאימים לחלל קטן: חדר האמבטיה הוא חלל קטן, הן בדירות חדשות והן בדירות בעלות מבנה ישן. בניגוד לאמבטיה, מקלחון תופס מקום מצומצם כך שנותר יותר מרחב וחלל פתוח.
  • הכל נגיש: גודלם המצומצם של המקלחונים מביא לכך שהכל נגיש ונמצא בהישג יד. לא עוד השמפו בצד אחד והסבון בצד אחר. בשל השטח המצומצם הנטיה הא להפוך את המקלחת לקצרה יותר, מה שחוסך גם בזמן וגם במים.
  • זכוכית מלמעלה עד למטה: בניגוד לאמבטיה שלא יכולה להיות בנויה זכוכית אלא במקרה הטוב משלבת בין אגן העשוי חרס לבין זכוכית, מקלחונים יכולים להיות עשויים זכוכית באופן מלא, מה שתורם למראה הנקי, הקריר והמודרני.

מראות- ממראה קטנה לקיר שלם

לא רק בתחום המקלחונים ישנה התפתחות רבה אלא גם בתחום המראות. בעבר מראה היתה בגודל תמונה ולא מעבר לכך. היום נותנים למראות מקום גדול בהרבה. עם כניסתם של חיפויי הזכוכית גם לאמבטיה, כולל חיפויי מראה, יש הבוחרים להפוך את כל הקיר שמאחורי הכיור לחיפוי מראה. למראה יש אפקט מגדיל וכאשר מדובר על חיפוי מראה המתפרש על פני קיר שלם, חדר האמבטיה מקבל שטח כפול ממש.
 
מעקות זכוכית
מעקות זכוכית, מעקות מנטים, מעקות עמודונים,
מעקות שתולים, מעקות ציבורי
 
חיפויי זכוכית
חיפויים ייחודיים בהתאמה אישית

 
 
ויטרינות ומחיצות זכוכית
דלתות מיוחדות, מחיצות בעיצוב מודרני
 
 
מקלחונים ומראות
חדרי רחלה, מראות ועוד...
 
קירות עכביש וגוונים
קירות בעיצוב מיוחד,
גגונים פרקטים ומעוצבים
 
פרוייקטים
משרדים, מרכז חורב, פיר מעלית מעוצב, סמגל מטבחים,
בתים פרטיים, קירות מסך עכבישים ועוד...
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר