מעקה שתול


מאפיינים: מעקה אשר צומח מרצפת המבנה ולא נתמך על ידי שום אביזר חיזוק נוסף. נראות: שקיפות מלאה או בצבע לפי דרישה והימצאות במלאי הרכב זכוכית נדרש על פי תקן: זכוכית בטחון 8+8 מחוסמת ומעלה. הכנות נדרשות: עיגון פרופילי פלדה לאחר יציקת תקרות, ולפני שלב הריצוף. מאחז יד: לפי דרישה. התקנה: גרמי מדרגות ופודסטים עשויים בטון, ברזל, עץ.

מעקה “שתול” הוא מעקה ללא כל תמיכות נראות לעין, ולכן המראה המתקבל הוא המראה הנקי ביותר שניתן לקבל. בשל היות המעקה מעוגן ללא כל אביזרי תמיכה מלבד הזכוכית עצמה יש לוודא כי הזכוכית אכן ראויה לשמש למעקה על פי דרישות התקן. כיום לצערנו, מבוצעים מעקות שתולים גם בזכוכית מונוליתית (לוח יחיד) בעובי של 10 מ”מ בלבד, וזאת על מנת לחסוך עלויות או בכדי לתת ללקוחות מחיר אטרקטיבי עבור עבודה. הלקוח לא תמיד מודע לסיכונים הקיימים ומבחינתו הוא מזמין ומקבל מעקה זכוכית במחיר אטרקטיבי, יחד עם זאת וללא ידיעתו הוא מעמיד את בני משפחתו או את המשתמשים במבנה בסכנה ממשית!
 
 

אופן ביצוע והכנות נדרשות:

בסיס המעקה המהווה את עוגן התמיכה נמצא מתחת לפני ריצוף המבנה, לכן את ההכנות למעקה יש לבצע עם שלב גמר יציקת התקרות בבניין לפני כל ההכנות לריצוף (לרבות מילוי סומסום, הנחת חימום תת רצפתי וכד’).

בשלב זה נקבעות מסילות פלדה מגלוונת ישירות ליציקות הבניין ויילקחו מידות לייצור הזכוכית, ולפעמים גם מבוצעת התקנת הזכוכית עוד לפני גמר הריצוף וזאת על מנת לקבל מראה נקי בו אריחי הרצפה מגיעים כמעט עד לפני הזכוכית.
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר