מעקה מנט


מאפיינים: מעקה מעוגן מצד מהלך מדרגות או פודסט ע”י עוגנים כימיים ואביזרי מנט עשויים נירוסטה.

נראות: שקיפות מלאה או חלקית לפי דרישה עם פרטי חיבור דקורטיביים. הכנות נדרשות: עיגון מוטות הברגה לצידי המהלכים ובניית שבלונות המעקה לאישור. מאחז יד: לפי דרישה התקנה: גרמי מדרגות ופודסטים עשויים בטון, ברזל, עץ.
 

מעקה מנט, או מנטים הוא מעקה המותקן מעבר לשטח הפנים של מהלך המדרגות או הפודסט (בניגוד למעקה השתול). על ידי כך שומר על שטח המדרגה נקי ומשאיר את המפתח במידתו המקסימאלית. המעקה יכול להיות מבוצע בשלב מאוחר של הבניה (שלבי גמרים). הוא דקורטיבי מאד בעל נראות היי-טקית מרשימה. גם כאן כמו במעקה השתול, מומלץ לבצע את המעקה מזכוכית בטחון 8+8 וזאת על מנת לקבל יציבה חזקה יותר של הזכוכית ובטחון רב יותר במקרה שבר. המעקה יכול להיות מבוצע ואף מבוצע פעמים רבות מזכוכית 12 או 15 מ”מ וזאת על פי החלטת הלקוח או המעצב.

אופן ביצוע: עם סיום שלב התכנון יותקנו עוגנים כימיים על המהלכים, עוגנים אלו מקובעים ישירות ליסוד המבנה. יש להקפיד כי הקבלן המבצע מעגן את העוגנים ליציקות בטון ולא למילוי המפריד בין היציקות לפני הריצוף! – במקרה כזה אין כל משמעות לעוגנים (ראה שרטוט). עם סיום קביעת העוגנים יבנה מעקה משבלונות עץ אשר ימחישו את גובהו, צורתו וחיבוריו של המעקה. לאחר אישורן של השבלונות הן תילקח למפעל לשם שימוש בחיתוך הזכוכית. התקנת המעקה תיעשה לפי התקדמות תהליכי הבניה ודרישת המזמין.
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר