מעקה זכוכית למרפסת

רוצים להתקין מעקה זכוכית למרפסת? יש לנו פתרון מושלם עבורכם!


אנחנו בחברת אוריון גלאס מתמחים בייצור מעקות למרפסות באמצעות לוחות זכוכית מעוצבים. אנחנו מייצרים את לוחות הזכוכית על פי הזמנה בהתאמה אישית לסגנון העיצוב של הלקוח. באמצעות שיטות הדפסה מתקדמות, אנחנו יכולים לעצב עבורכם כל הדפסה על זכוכית ולהעניק לכל מעקה זכוכית את האופי והייחודיות שלו. לוחות הזכוכית שלנו למעקות עומדים בכל תקנות הבטיחות המחמירות ביותר ועוברים בדיקות איכות קפדניות לפני ההתקנה אצלכם במרפסת. 

הגנה מלאה מפני נפילה ואסתטיקה מרהיבה


מעקות הזכוכית הפכו לחובה כיום בכל מרפסת בישראל. המעקה משמש הן כהגנה מפני נפילה והן כחסימה שקופה אשר אינה פוגעת בנוף הנראה מהמרפסת. למעשה, מעקות זכוכית למרפסת הן המוצר הטוב ביותר הקיים היום למרפסות והם החליפו באופן רשמי את המעקות אשר היו עשויים מבטון או מגדר מתכת. באמצעות מעקות זכוכית למרפסת, תוכלו להינות מהמרפסת שלכם בכל שעות היום ולספק הגנה לכל בני המשפחה הגרים בבית.

אילו דוגמאות יש למעקות העשויים מזכוכית?


נהוג לחשוב שכל מעקות הזכוכית נראים אותו דבר, אך למעשה ישנם כמה דרכים לעצב אותם. מעקות זכוכית למרפסות יכולים להיות בתוספת פס מתכת בצבע מסויים או עם הדפסת ציור ייחודי שאתם בוחרים. אם אתם רואים את עצמכם יושבים שעות על גבי שעות במרפסת של הבית, מעקות זכוכית למרפסות הם חובה עבורכם. דרך קטלוג התמונות באתר שלנו תוכלו לראות סוגים שונים של עיצובים למעקות ותוכלו לקבל את כל העיצובים החדשניים ביותר גם בפגישה איתנו בבית שלכם.

מה המחיר לייצור והתקנה של מעקה העשוי מזכוכית?


המחיר לייצור והתקנה של מעקה זכוכית תלוי במספר גורמים כגון כמות הזכוכית לייצור, זמן ההתקנה וגודל המרפסת. בכל ייצור של מעקה זכוכית למרפסת מחיר יהיה מותאם על פי הדרישות שלכם. מכיוון שאנו מייצרים את הזכוכית למעקה זכוכית למרפסת מחיר דרכנו יהיה גמיש יותר וניתן להתאים אותו לתקציב מוגדר מראש.

מעקה זכוכית למרפסת של חברת אוריון גלאס


רוצים לקבל עוד מידע על ייצור והתקנה של מעקה זכוכית למרפסת? התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר והצוות שלנו בחברת אוריון גלאס יתכנן עבורכם את המעקה היפה ביותר למרפסת שלכם.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר