מידע על חיפוי קירות למטבחים

מידע על חיפוי קירות למטבחים

המקום המרכזי והעיקרי בכל בית הוא המטבח. לכן רבים בוחרים להתחיל דווקא בו את הליך החידוש והשיפוץ על מנת להפוך אותו למקום נעים ומרווח יותר בו יתבצעו מגוון הפעולות בנוחות וביעילות. מטבח פונקציונאלי בעידן של ימינו הוא מקום בו מתבצעים מגוון הפעולות היומיומיות במידה יעילה תוך שמירה מרבית על רמת הניקיון והתחזוקה השוטפת.

אי לכך, חיפוי זכוכית למטבחים הפכך כה פופולארי בתקופה האחרונה היות וברמה המעשית חיפוי הקירות במטבח מסייע בשמירה על הניקיון של הקירות שחשופים במידה רבה לכתמי מזון ושומן הליכים השוטפים הנעשים במטבח מדי יום. חיפוי קירות זכוכית מאפשר יצירת אווירה נעימה יותר ומעניקה מעטה יוקרתי ומעוצב המאפיין מטבחים מודרניים וחדשניים. היתרון בשימוש בחיפוי קירות למטבחים הנו בכך שקיים מבחר עשיר של חיפויים שעשויים להשתלב בצורה המיטבית בכל מטבח ולהעניק לו את המראה המושלם הנדרש לו מעבר ליתרונות הפונקציונאליים הטמונים בשימוש באמצעותו.
 

חיפוי קירות זכוכית רק בחברת אוריון גלאס

בימינו הולך וגובר השימוש בחומר הגלם החדשני המאפשר מראה נקי ואלגנטי יותר. במיוחד בולט השימוש בו במעקות ומדרכים מזכוכית ההופכים כל בית למעוצב ומרשים. עיצוב הבית בעידן של ימינו הוא טרנד שקשה לעצור. הדרישה לחדשנות ולמידה רבה של יוקרה בתוך החלל הפנימי והאינטימי של כל אחד מאתנו יוצרת ביקוש רב לעיצובים מודרניים, מרשימים ועכשוויים בתחום עיצוב הבית בכלל ובתחום עיצוב מטבחים בפרט.

חברת אוריון גלאס הנה החברה המובילה בתחום עבודות זכוכית כאשר לאורך השנים ביצעה אלפי עבודות זכוכית מוצלחות ובכללן דלתות זכוכית, חיפויי קירות למטבחים, מקלחונים, מעקות זכוכית, התזת חול על זכוכית, הדפסים קראמיים על גבי זכוכית ועוד.

עבודות הזכוכית של חברת אוריון גלאס זוכות למידה רבה של מקוריות וחדשנות לצד סטנדרטים גבוהים של איכות ללא תחרות. באמצעות חברת אוריון גלאס תוכלו להגשים כל חלום ולהביא אותו לידי מציאות בבית או במשרד לכל מראה שתחלמו אנו ערוכים להעניק לכם את העבודה המקצועית והאיכותית ביותר להנאה מושלמת ובמקצועיות אין קץ. בואו להפוך את המטבח שלכם למטבח שתמיד רציתם: מעוצב ופונקציונאלי יותר באמצעות עבודות זכוכית וחיפוי קירות למטבחים שיעניקו לו את המראה המושלם!
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר