חיפויי זכוכית

חיפויי הזכוכית התחילו בעיקר מהמטבח אך התרחבו והגיעו לאזורים שונים בבית. הזכוכית הפכה באופן כללי לחומר שמתכתב היטב עם סגנון העיצוב המודרני.

זהו חומר שמשדר ניקיון, קלילות, אווריריות ונותן תחושה משל מרחב, במיוחד אם זו זכוכית שקופה. לכן, היום חיפויי זכוכית ניתן למצוא במקומות שונים ברחבי הבית: במטבח, בסלון, באמבטיה ואפילו בחדר השינה.
 

היתרונות של חיפויי זכוכית

לחיפויי זכוכית מספר יתרונות:

המראה האלגנטי והמעוצב: ניתן להשתמש בזכוכית שקופה לחיפוי אך ישנן אפשרויות נוספות כמו זכוכית אטומה חלקית, אטומה לחלוטין, זכוכית צבועה, כולל הטבעת הדפסים שניתן לעשות עליה וגם חיפוי זכוכית- מראה שמתאים מאוד לחדר שינה. 

פלטת הזכוכית היא גדולה ועם חיבורים מעטים: כאשר מתקינים חיפוי זכוכית, החיפוי הוא גדול ובעל משטח אחיד. זאת בניגוד לקרמיקה למשל הבנויה אריחים רבים יחסית. ריבוי האריחים הוא מתכון להצטברות לכלוך ואף עובש, דורש למלא את החריצים ברובה ואף לחדש מדי תקופה.
מיעוט החיבורים בין חלקי החיפוי מאפשרים לשמור על ניקיון המשטח בקלות רבה. גם העובדה שהזכוכית אינה סופחת נוזלים ושומנים הופכת אותה לקלה לניקוי.

 

למה צריך לשים לב בחיפוי זכוכית?

חיפוי זכוכית הוא אלגנטי, בטוח וקל לתחזוקה אך חשוב לשים לב למספר דברים:
  • הזכוכית צריכה להיות מחוסמת: כדי שתהיה עמידה בפני תנאי חום וקור משתנים חשוב שהזכוכית תהיה מחוסמת. הדבר משמעותי עוד יותר כשזהו חיפוי זכוכית במטבח בו בבישול או אפיה הטמפרטורה עולה.
  • עובי מתאים לגודל החיפוי: ככל שחיפוי הוא גדול יותר, כך הזכוכית צריכה להיות גם עבה יותר. אם למשל מעוניינים בחיפוי הקיר מעל אזור השיש במטבח רצוי לבחור זכוכית בעובי 6 מ"מ, זאת לעומת עובי של 4 מ"מ כאשר מדובר בחיפוי קטן. בחיפוי קיר שלם העובי צריך להיות 10 מ"מ.
  • התקנת החיפוי בצורה נכונה ומקצועית: חשוב להדביק את הזכוכית בדבק שאינו מכיל אצטון כדי לא לפגוע בגוון הזכוכית וגם באזור החיבורים (שהם אמנם מעטים אבל ישנם) למרוח סיליקון שימנע עובש.
האפשרויות היום בתחום חיפויי זכוכית הן בלתי נגמרות: זכוכית שקופה ואטומה, טבעית וצבועה, חלקה או עם הדפסים שונים, בגדלים משתנים- החל מגודל תמונה ועד קיר שלם. אצלנו באוריון גלאס תמצאו מגוון רחב של חיפויי זכוכית וכמובן מקצועיות ושירותיות.
 
מעקות זכוכית
מעקות זכוכית, מעקות מנטים, מעקות עמודונים,
מעקות שתולים, מעקות ציבורי
 
חיפויי זכוכית
חיפויים ייחודיים בהתאמה אישית

 
 
ויטרינות ומחיצות זכוכית
דלתות מיוחדות, מחיצות בעיצוב מודרני
 
 
מקלחונים ומראות
חדרי רחלה, מראות ועוד...
 
קירות עכביש וגוונים
קירות בעיצוב מיוחד,
גגונים פרקטים ומעוצבים
 
פרוייקטים
משרדים, מרכז חורב, פיר מעלית מעוצב, סמגל מטבחים,
בתים פרטיים, קירות מסך עכבישים ועוד...
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר