זכוכית למחיצה


אחת משיטות הבנייה הפופולריות למשרדים של השנים האחרונות היא בנייה עם זכוכית למחיצה בין ה-open space לבין חדרי הישיבות וחדרי המנהלים. השימוש בזכוכיות במקום מחיצות אטומות מאפשר לעבוד בצורה יעילה כשכל עובד יכול לראות את שאר העובדים בחלקים האחרים של המשרד. מלבד זאת, המחיצות העשויות מזכוכית מאפשרות לאור בכל חלל אחר של המשרד להיכנס לחדרי הישיבות וחדרי המנהלים ולהיפך, וכך לחסוך בחשמל בצורה משמעותית.

המבנה השקוף של הזכוכית הוא חשוב למנהלי החברות. האפשרות של כל מנהל חברה לשבת במשרד מול המחשב, ותוך כדי עבודה גם לראות מה קורה בשאר החלקים במשרד, מהווה יתרון עצום לעומת שיטת הבנייה הישנה של פעם כשכל הקירות היו אטומים. דבר נוסף הרלוונטי לעבודה המשרדית, בעיקר לנשים דתיות, הוא זמן הישיבות במשרד. הקירות השקופים למעשה מבטלים את ה-"ייחוד" של אישה נשואה וכך היא יכולה לשבת בזמן הישיבות עם גברים ללא כל בעיה הלכתית.  
 
 
 

זכוכית לחיפוי מטבח

מלבד שימוש בזכוכיות ליצירת מחיצות במשרדים, ניתן לראות שימוש בזכוכית לחיפוי מטבח בבתים רבים. הזכוכיות במטבח למעשה מבטלות את הצורך באריחי החרסינה ומקנות למטבח עיצוב מודרני חלק ועדין. החיפויים למטבחים מגיעים בכל הצבעים וישנן דוגמאות רבות ומרהיבות אשר משדרגות כל מטבח.

מה היתרון של זכוכית חלבית לעומת הזכוכית השקופה?

כאמור, הזכוכית השקופה מהווה יתרון במשרדים גם מבחינת חיסכון בחשמל וגם מבחינת יעילות של עבודת הניהול והצוותים במשרד. למרות זאת, ישנם חדרי ישיבות או חדרי מנהלים הנדרשים לפרטיות מסויימת. במקרים כאלה נכנסת זכוכית חלבית לפעולה. הזכוכית החלבית מאפשרת מעבר של אור בין החדרים ובאותו הזמן גם פרטיות ליושבים במשרד.

התקנה של זכוכית חיפוי קיר מטבח

מעוניינים בהתקנה של זכוכית חיפוי קיר מטבח? חושבים לייעל את העבודה במשרד עם הוספת זכוכית למחיצה? הגעתם למקום הנכון! חברת אוריון גלאס בע"מ מציעה לכם ייצור והתקנה של זכוכיות איכותיות למחיצות ולחיפויים למטבחים. צוות החברה בעל ניסיון של שנים רבות בייצור זכוכית בהתאמה אישית לכל לקוח והתקנת הזכוכית במשרדים ובבתי מגורים באופן מקצועי ובטיחותי.

חברת אוריון גלאס בע"מ מציעה – ייצור והתקנה של זכוכית למחיצה

להתקנה של זכוכית למטבח או למשרד שלכם, השאירו את הפרטים שלכם באתר אוריון גלאס ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם. הזכוכיות של חברת אוריון גלאס הן איכותיות וחזקות ומשמשות בתי מגורים ובנייני משרדים רבים בכל רחבי הארץ. אתם מוזמנים להצטרף ללקוחות המרוצים של החברה ולהינות ממוצרי זכוכית איכותיים וברמה גבוהה.
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר