זכוכית לבניינים


דלת אוטומטית או דלת הזזה? היום אפשר לראות בכל משרד דלתות העשויות מזכוכית. בשנים האחרונות הוחלפו דלתות ההזזה לדלתות אוטומטיות הנפתחות באמצעות קוד. מלבד דלתות הכניסה למשרדים גם בבנייני מגורים השימוש בדלתות אוטומטיות תפס תאוצה. אז מה הכי מומלץ – דלת אוטומטית או דלת הזזה? לכל סוג דלת יש יתרונות משלה אך החשיבות בבחירת הדלת היא בעיקר בבחירת דלת מזכוכית איכותית.

בעת בחירת הזכוכית לבניינים, כדאי לפנות לחברה מקצועית וותיקה בייצור והתקנה של דלתות מזכוכית. מלבד דלתות הכניסה, גם הדלתות של חדרי הישיבות והמשרדים הפנימיים יכולות להיות עשויות מזכוכית איכותית. ניתן להזמין דלתות זכוכית חלביות או דלתות מזכוכית צבעונית לעיצוב ייחודי של המשרד.
 
 

בחירת הזכוכית לבניין

אם אתם נמצאים בתהליך של שיפוץ משרד ואתם מעוניינים להוסיף עוד אגף למשרד, את יכולים לבחור בזכוכית לבניין שתשמש כחיפוי לקיר החיצוני של המבנה החדש. השימוש בזכוכית כחיפוי למבנה מוסיף עיצוב מרשים לכל משרד ומאפשר כניסה של אור השמש לתוך שאר החללים של המשרד.

דלת כניסה זכוכית – מחיר

החלטתם לבחור בהתקנה של דלת כניסה זכוכית? לפני שתבחרו את העיצוב המתאים למשרד שלכם, תוכלו לקבל הצעת מחיר לדלתות כניסה ולהתאים את ההצעה לתקציב שלכם. מעוניינים להשקיע בשיפוץ אך לא יודעים איפה כדאי להתחיל? כדאי שתתחילו עם תכנון המבנה כולל הוספה של דלתות וחיפויים מזכוכית.

זכוכית למשרד דרך חברה מקצועית

להתקנה של זכוכית למשרד, אתם מוזמנים לפנות לחברת אוריון גלאס בע"מ. החברה מתמחה בייצור והתאמה של זכוכית לכל משרד על-פי הצרכים של המקום. זכוכיות יכולות להוות חלק מעיצוב המשרד וגם כחיפוי או מחיצה בין החללים השונים. אם אתם לא יודעים איזו זכוכית לבחור ואילו דלתות מתאימות יותר למשרד שלכם, תוכלו לקבוע פגישה ראשונית עם נציג חברת אוריון גלאס בע"מ ולקבל ייעוץ מקצועי לבחירת הזכוכיות למשרד.

ייצור והתקנה של זכוכית לבניינים על-ידי צוות חברת אוריון גלאס בע"מ

חברת אוריון גלאס מייצרת זכוכית לבניינים ברמת גימור גבוהה ובחומרי הגלם האיכותיים ביותר. צוות החברה מספק שירות אישי ומקצועי לאורך כל שלבי הפרוייקט שלכם ומאפשר לכם לבחור את דוגמאות הזכוכית המתאימות ביותר למשרד שלכם. קבעו פגישה כבר עכשיו עם צוות החברה, והתחילו בתכנון השיפוץ של המשרד.
 
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר