ויטרינות זכוכית

ויטרינות זכוכית, מידע שחשוב לדעת

בכל מקום ניתן למצוא ויטרינה, ולו כי מדובר באלמנט עיצובי רב חשיבות, באלמנט עיצובי שמצד אחד מוסיף הרבה הוד והדר ומצד שני עונה על צורך פרקטי עבור אחסון והצגה לראווה של מגוון פריטי נוי. עם זאת, עברו הימים בהם ויטרינה הייתה מוצגת בבית סבא וסבתא בעת ביקור, אלא כיום ניתן למצוא עיצובים מרהיבים ומודרניים, כאשר ניתן להיפרד מהמראה של הויטרינה הכבדה, וליהנות מויטרינה בעלת נראות הרבה יותר קלילה, צעירה ומודרנית, וכאן נציין את האופציה של ויטרינות זכוכית.
 

מבחר דגמים של ויטרינות

ויטרינות זכוכית הנו חומר שמזוהה עם התקופה המודרנית- עם עיצוב אלגנטי יוקרתי המתהדר בקווים ישרים ונקיים. על כן מי שמבקש להוסיף לסלון או למבואת הכניסה ויטרינה מרשימה, אך בו בזמן מבקש שהיא תתאים לעיצוב המודרני של הבית, ייעשה בחכמה אם יתמקד באופציה של ויטרינות זכוכית. מה ניתן למצוא בתחום? ובכן המבחר הנו מגוון, אך באופן כללי נציין שניתן למצוא ויטרינות זכוכית שמשלבות בין פלטות זכוכית גדולות לבין פרופילים דקים מחומרים שונים (כגון פלסטיק או עץ צבוע), ניתן למצוא ויטרינות שללא יוצא מהכלל עשויות אך ורק מזכוכית, ניתן למצוא ויטרינות בהן החזיתות והמדפים עשויים זכוכית וכדומה.
 

האם ויטרינה זכוכית מיועדת לחנות, מסעדה, למטבח בבית

מלבד השינוי העיצובי שעברו ויטרינות זכוכית, גם יש לציין שהן גם שינו מקום, כך שגם ניתן למצוא אותן במטבח, כשהן משלימות באופן הרמוני את ארונות המטבח. על כן לא פעם יש צורך בוויטרינה המגיעה במידות מדויקות לפי הצרכים המדויקים שלכם, על כן טוב לדעת שניתן להזמין ויטרינות זכוכית לפי הזמנה אישית- מבלי להתפשר על דבר ומבלי לחפש זמן רב אחר התאמה מרבית לצרכים. מכאן כל שצריך זה לפנות למקום שמתמחה בזכוכית, ולהיעזר במעצבי המקום על מנת להפוך תכנון מופשט לוויטרינה מרשימה.

נגיעות משלימות

לבסוף כמה מילים על עיצוב. כאשר מדובר על ויטרינות זכוכית, חשוב לציין שניתן לבחור בזכוכית שמגיעה במגוון צבעים, ניתן לבחור בזכוכית שמציגה מגוון הדפסים וכדומה. מכאן שניתן לשחק בין זכוכית שקופה לאטומה, ניתן לשחק בין תוספת של פרופילים לתוספת של צירים, ניתן לשחק עם תוספת של ידיות מרשימות ועוד. כמו כן חשוב לוודא שהוויטרינה מתאימה לעיצוב הכללי של הבית, מתייחסת לפריטי נוי נוספים, מתאימה באופן מושלם לגומחה הייעודית וכדומה. לבסוף נציין שמומלץ להקפיד על ניקיון הזכוכית, ולו כי ההבדל בין זכוכית ש”מעוטרת” עם תביעות ידיים וכתמים, לבין וויטרינה נקייה ומבריקה- ללא ספק משפיע רבות על איכות הנראות.
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר