ויטרינות ומחיצות זכוכית

​​ ​
דלתות זכוכית
 
מחיצות
 
 
השימוש בזכוכית הופך להיות נפוץ יותר ויותר. אם בעבר זכוכית היתה מיועדת בעיקר לחלונות, היום ישנם אין ספור שימושים לזכוכית, הן בבתים פרטיים והן במרחבים ציבוריים ומסחריים. היום ברובם הגדול של המשרדים  הדלתות הפכו להיות דלתות זכוכית. בחנויות דלת או ויטרינת זכוכית היא בגדר חובה ממש בכדי שאדם שמגיע אקראית למקום יבחר להיכנס. ישנן מחיצות זכוכית שהפכו לדרך מצוינת לחלק חלל גדול לאזורי משנה: במקום משרדים סגורים שלכל אחד דלת, החלל מחולק לנישות המופרדות באמצעות מחיצת זכוכית.
 

ויטרינת זכוכית לבית ולעסק

ויטרינת זכוכית מהווה למעשה תחליף לקיר. באמצעותה נשמרת הפרטיות מצד אחד אך נשמר גם מראה הפתוח מצד שני.

ויטרינת הזכוכית התחילה מהמגזר העסקי אך נמצאה כפתרון מוצלח עד שהחלה להיות מיושמת גם במגזר הפרטי, בבתים פרטיים. הויטרינה השקופה מאפשרת ליהנות באותו חלל מאור שמש טבעי.

גם דלת הסלון החוצצת בין הסלון לחצר הבית נקראת ויטרינה. גם כאן ניתן לשהות בסלון אך להרגיש חלק בלתי נפרד מן החוץ, זאת תוך כדי שמירה על הפרטיות.

מחיצות זכוכית- שפע של יתרונות

בדומה לויטרינות זכוכית, גם למחיצות זכוכית ישנם יתרונות רבים. גם מחיצות הזכוכית מהוות גבול בין אזור אחד לאחר. אם מדובר על הבית, מחיצת זכוכית יכולה להפריד בין המטבח לסלון או לפינת האוכל, או בין נישת עבודה לחלל המשותף ועוד. במשרדים מחיצות זכוכית מפרידות בין אזוריהם של העובדים ונותנות להם פרטיות מסוימת גם אם אין להם חלל עבודה לגמרי פרטי. החציצה היא עדינה, מאפשרת לחלל כולו להיראות פתוח והמרחב לא נפגע. במיוחד אם מחיצות הזכוכית הן שקופות לחלוטין ולא אטומות .

ויטרינות ומחיצות זכוכית עם בטיחות ואיכות

כאשר בוחרים ויטרינות או מחיצות זכוכית, חשוב לוודא שהן עשויות זכוכית איכותית. חשוב שהזכוכית תהיה מחוסמת כך שלא תהיה רגישה לשינויי טמפרטורה ומועדת להתפוצצות והתרסקות. בנוסף, חשוב לסמן גם זכוכית שקופה כך שלא תהיה שקופה מדי ואנשים יתקלו בה ויפגעו כתוצאה מכך. ישנו מגוון רחב של ויטרינות ומחיצות. חשוב להתאים אותן לצרכי הלקוח, לגודל המקום ולסוג החלל.

מחפשים ויטרינות ומחיצות זכוכית? אצלנו באוריון גלאס ישנו מבחר גדול של ויטרינות ומחיצות זכוכית איכותיות ובטוחות במגוון גדלים ועיצובים.
 
 
מעקות זכוכית
מעקות זכוכית, מעקות מנטים, מעקות עמודונים,
מעקות שתולים, מעקות ציבורי
 
חיפויי זכוכית
חיפויים ייחודיים בהתאמה אישית

 
 
ויטרינות ומחיצות זכוכית
דלתות מיוחדות, מחיצות בעיצוב מודרני
 
 
מקלחונים ומראות
חדרי רחלה, מראות ועוד...
 
קירות עכביש וגוונים
קירות בעיצוב מיוחד,
גגונים פרקטים ומעוצבים
 
פרוייקטים
משרדים, מרכז חורב, פיר מעלית מעוצב, סמגל מטבחים,
בתים פרטיים, קירות מסך עכבישים ועוד...
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר