דלתות זכוכית לאמבטיה

איזה עיצוב מומלץ לדלתות זכוכית לאמבטיה?


אם אתם מתכננים להעיף את וילון האמבטיה שלכם אחת ולתמיד, לנו בחברת אוריון גלאס יש את הפתרון המושלם בשבילכם! אנחנו מייצרים את כל סוגי דלתות האמבטיה מזכוכית בעיצובים מרהיבים ומותאמים אישית. הצוות המיומן והמנוסה שלנו מייצר מאות דגמים של חיפויי קיר ודלתות למקלחונים למאות לקוחות בכל רחבי הארץ ואתם יכולים להזמין את העיצוב הייחודי שלכם מאיתנו במחיר הטוב ביותר.

אילו עיצובים יש לדלתות זכוכית?


העיצוב לכל מקלחון ולכל אמבטיה תלוי בסגנון המועדף עליכם. אנחנו בחברת אוריון גלאס מציעים לכם מגוון רחב של עיצובים מרהיבים לאמבטיות ומקלחונים בקטלוג התמונות שלנו כאן באתר. דלת אמבטיה זכוכית ניתן להזמין בדגמים ייחודיים ובשימוש בצבעים מיוחדים לזכוכית. למעשה, כל רעיון שיש לכם לעיצוב של דלת אמבטיה זכוכית אנחנו נוכל לספק לכם.

איך מתבצעת ההזמנה של דלת הזכוכית?


תהליך ההזמנה דרך הצוות שלנו בחברת אוריון גלאס הוא נוח וקל ביותר. אנחנו מתאמים איתכם הגעה אליכם לבית בשעה וביום הנוחים לכם ומתכננים דלת זכוכית לאמבטיה על פי המידות הנדרשות. אנחנו נותנים לכם מספר אופציות עיצוביות ואתם בוחרים דלת זכוכית לאמבטיה בעיצוב המתאים לכם ביותר. ניתן להוסיף כל עיצוב שתרצו בתכנון מקדים עם הצוות המקצועי שלנו שיגיע אליכם הביתה.

כמה זמן לוקח לייצר דלתות מזכוכית לאמבטיה?


מכיוון שאנחנו בחברת אוריון גלאס מספקים לכם את כל שרשרת ההזמנה כולל ייצור הזכוכית, יש לנו אפשרות לספק לכם אותה בטווחי זמן מהירים יחסית. לאחר הזמנה של דלת זכוכית לחדר אמבטיה, אנחנו מייצרים עבורכם את המוצר באחד המפעלים המקצועיים ביותר בארץ בשימוש חומרי גלם העומדים בכל התקנים הנדרשים. לאחר שסיימנו לייצר דלת זכוכית לחדר אמבטיה שלכם, הצוות שלנו יגיע אליכם להתקנה של הדלת על פי כל תקנות הבטיחות המחמירות ביותר. אנחנו יכולים לייצר עבורכם גם דלתות הזזה זכוכית לאמבטיה באיכות גבוהה היושבות על מסילה ודלתות הזזה זכוכית לאמבטיה על ציר.

חברת אוריון גלאס מציעה - דלתות זכוכית לאמבטיה


לקביעת פגישה עם הצוות שלנו לתכנון וייצור של דלתות זכוכית לאמבטיה, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר ותקבלו את השירות הטוב ביותר לתכנון דלתות איכותיות מזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

יצירת קשר מהיר

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

בין לקוחותינו:

 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר