אודות אוריון גלאס


אודות אוריון גלאס בע”מ, האנשים והחזון מאחורי החברה
 
הינה עסק משפחתי שהפך לשם נרדף למקצועיות, דיוק ואיכות בעולם הזכוכית, חברה מובילה הנותנת שירותים בענף הזכוכית.

“אוריון גלאס” הוקמה ע”י שלושה בנים שהם דור שני למשפחה העוסקת בעבודות זכוכית,   שם החברה נגזר ממערך הכוכבים  “ORION BELT”  המורכב משלושה כוכבים.
 

מרעיון למציאות

היתרון בעבודה עם אוריון גלאס הוא במגוון המוצרים והפתרונות הנרחב שברשותנו, כך שניתן לתפור כל פרויקט בכל סדרגודל והכל תחת קורת גג אחת.

החל במקלחונים, מראות, זכוכיות מודפסות למטבח או לחדרי אמבט, מוצרים נלווים כמו מידוף, דרך גרמי מדרגות, מדרכים, גגות, סקיילייט, מעקות זכוכית, פירים למעליות,  קירות מסך דקורטיביים, וכלה במחיצות מודולריות ומערכות נאספות.

כל המוצרים הללו הם תוצאה של חיפוש אחר החדשני והאיכותי ביותר, והקפדה על התעדכנות שוטפת בכל הקורה בעולם הזכוכית.

המוצר המוגמר המגיע ללקוח הינו מוצר באיכות הגבוהה ביותר, זאת הודות לעובדה שבאוריון מאמינים בתשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר, ומושקעת מחשבה ותכנון מהפרט הקטן ביותר ברמת הבורג ועד הזכוכית שיוצרת את התמונה הגדולה, או מערכות שכלל לא נראות אך משדרגות את חווית המשתמש.

כל החברות איתן אנו עובדים הן בעלות שם עולמי בתחום הזכוכית, החל מספקיות הזכוכית (כחומר גלם) דרך המיכון במפעלים וכלה בחומרי הגמר..

הקפדה ובקרת איכות מתמדת בכל נקודה ונקודה בתהליך מאפשרת לנו להביא אל הלקוח את התוצאה הסופית המובטחת, כל זאת תוך עמידה בדרישות התקנים והבטיחות המקובלים בישראל ובעולם.

סוף מעשה במחשבה תחילה

ב”אוריון גלאס” מאמינים ובטוחים שלשם מתן תוצאה סופית ראויה, תהליך החשיבה והתכנון הראשוני בכל עבודה מושתת ביסודו על הבנת הלקוח ודרישותיו, והוא המפתח להצלחה.

הלוגו “מגשימים חלומות בזכוכית” הוא לא רק אוסף מילים, אלא ההוויה שמגדירה את החברה, שבה אין מוצר שאי אפשר לתכנן, לייצר ולהתקין- אם מישהו חולם את זה, אוריון יודעת להגשים את זה. כדי להגיע לתוצאה סופית מושלמת, עוד בטרום הייצור מושקעת חשיבה על היכרות והבנת הלקוח ומושם דגש על תכנון לפי רצונותיו. הדבר מתאפשר בזכות אנשי מקצוע מנוסים, שמייעצים כחלק ממתן השירות של החברה, ומשתלבים אפילו בתהליך הבנייה במידת הצורך.
 

קהל לקוחותינו
הלקוחות שנהנים מהעבודה המשותפת הנם מגוונים – לצד לקוחות פרטיים שבונים או משפצים את ביתם ניצבות חברות בנייה ציבוריות בתחום המסחרי ולצדם נרשמים שיתופי פעולה עם מפקחי בניה אדריכלים ומעצבים מובילים.

הרווח כולו של הלקוח
תחום הזכוכית בארץ בפרט ובעולם בכלל, מקבל תאוצה בשנים האחרונות, מודעות הלקוחות ודרישותיהם עוזרות לנו לפרוץ גבולות בכל פעם מחדש ולהישאר מעודכנים בחזית החידושים והפיתוחים בעולם בכל הנוגע לעבודות הזכוכית.אלו לצד ההקשבה ללקוח, השירות והיחס האישי הופכים את העבודה עם אוריון להבטחה להצלחת פרויקט, והמוצר המוגמר שמתקבל הוא סך כל החומר, האנושיות והמקצועיות שמאוגדים להגשמת חלומות.


הקמת החברה לוותה בהחלטה לכבוש יעדים חדשים בתחום,
ולמנף אותו לגבהים חדשים, ואכן היום היא בין המובילות בשוק.

העובדה הזו קורמת עור וגידים בזכות החזון שמתקיים בעבודה היומיומית מראש הפירמידה ועד לבסיסה:
מתן פתרונות ברמת התכנון והביצוע, שירות ברמה הגבוהה ביותר, יחס אישי ללקוחות והחיבור איתם תוך הבנת הצרכים בפרויקט.
 
 

או מלאו פרטיכם בטופס הבא
וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר

יוצרים מימד חדש לעולם הזכוכית.

או מלאו פרטיכם בטופס הבא וניצור קשר בהקדם:

חייגו עכשיו: 0747-69-1541

יצירת קשר מהיר